Migracja na SAP S/4HANA w praktyce: 3 projekty, 3 drogi do S/4HANA w polskich przedsiębiorstwach

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY OBEJRZEĆ WEBINAR

Jeżeli Twoja firma wciąż stoi przed dylematem wyboru scenariusza migracji z SAP ECC na SAP S/4HANA (konwersja vs reimplemantacja vs nowe wdrożenie), zapraszamy do wysłuchania bezpłatnego webinaru z ekspertami itelligence. Na przykładzie 3 polskich projektów zaprezentujemy praktyczne doświadczenia z procesu wyboru ścieżki migracyjnej na system ERP SAP S/4HANA. Teoria zostanie wsparta praktyką z projektów, w związku z tym zaprezentujemy hybrydowe modele migracyjne. 
 
Klienci, którzy uczestniczyli w webinarze, bardzo wysoko ocenili jego merytorykę i praktyczny charakter. Jako nieliczni na lokalnym rynku, posiadamy doświadczenie w realizacji projektów tranzycyjnych. Gorąco zachęcamy do wykorzystania doświadczeń naszych klientów w Państwa firmie.

Czas na Twój ruch i dołączenie do „S/4HANA Move”. Zapraszamy do wypełnienia formularza i obejrzenia webinaru!

Obejrzyj fragment webinaru - dowiedz się od czego zacząć przygotowania do migracji na S/4HANA!

 

 

Na przykładzie aktualnie realizowanych przez itelligence projektów migracyjnych z SAP ECC
do SAP S/4HANA:

  • wyjaśnimy jak w praktyce przebiegają procesy tranzycji na system ERP SAP S/4HANA,

  • poznasz przesłanki biznesowe i techniczne za wyborem danej ścieżki migracji,

  • wyjaśnimy dlaczego analiza biznesowa to dobry punkt wyjścia do wyboru i zaplanowania scenariusza migracji,

  • dowiesz się jakie narzędzia są potrzebne, a nawet krytyczne, przy przejściu na SAP S/4HANA,

  • wyjaśnimy jak wygląda wdrożenie SAP S/4HANA w przedsiębiorstwie wielozakładowym o bardzo różnych modelach produkcji,

  • na przykładach udowodnimy, że wybór ścieżki migracji z SAP ERP na SAP S/4HANA to projekt biznesowy, dla którego kluczowa jest decyzja Zarządu i Departmanentu IT. 

 

Formularz rejestracyjny:

PrelegenciPrzerwa_KrzysztofKrzysztof Przerwa
SAP Solution Architect, itelligence

Architekt wdrożeń SAP S/4HANA w w firmie itelligence. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, od 2005 roku związany z branżą wdrożeń zintegrowanych systemów zarządzania. Specjalizuje się w obszarze integracji procesów w kompleksowym systemie klasy ERP - SAP S/4 HANA. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w kraju jak i za granicą w roli konsultanta oraz kierownika projektów wdrożeniowych.

Kapustka_Mirosław

Mirosław Kapustka
Sales Director, itelligence

Od początku kariery zawodowej pracuje w ekosystemie SAP. Z itelligence związany od niemal 10 lat. Początkowo na stanowisku Sales Manager był odpowiedzialny za wsparcie klientów w procesach wyboru rozwiązań SAP. Od 4 lat jako Sales Director zarządza strategią sprzedaży i marketingu dla rozwiązań SAP, usług konsultingowych i managed cloud na rynku polskim. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim. Absolwent Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie.